Innomach Makine, "Profesyoneller İçin Yenilikçi Çözümler" misyonu ile 10 Ekim 2019 yılında kurulmuştur. Makine imalat ve satış konularında yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurulan Innomach Makine, ana faaliyet alanını metal kesim makineleri ve bu makinelerde kullanılan başta şerit ve daire testereler olmak üzere sektörde ihtiyaç duyulan bütün sarf malzemelerin temini ve satışı olarak belirlemiştir.

Metal kesim makinelerinde yerli üretim CUTERAL, şerit testerelerde Alman üretimi WESPA markalarının yanında yine Avrupa üretimi olan INNOCUT marka daire testerelerinin yetkili distribütörlüklerini alarak yoluna devam etmektedir. Bu ürünleri yurtiçi pazarının yanında yurtdışı pazarına da sunmaktadır. Ayrıca başta Cuteral olmak üzere bütün şerit ve daire testere makinelerinin yetkili servisliğini ve yedek parça tedarik hizmetlerini de sürdürmektedir.

Innomach Makine, devletimizin hedefleri ile paralel olarak ihracat konusunda da çalışmalarına devam etmekte ve hâli hazırda 20 civarında ülkeye ihracat yapmaktadır. Kısa vadeli planlarında yeni programlar ile bu sayıyı yukarılara çıkarmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Tüm faaliyet alanlarında yenilikçi bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Innomach Makine, tüm çalışanlarıyla verimli ve gelişen bir organizasyon yapısının sürekliliğini sağlayarak sektöründe kısa sürede Türkiye ve Dünya pazarında tanınmış ve daha da ileriye gitmek için çalışmalarına devam etmektedir.